1. CE-PA
  2. Koučink

Koučink

Koučování je proces, který napomáhá osobnímu i profesnímu růstu. Koučování rozvíjí potenciál lidí, dává prostor pro rozvoj schopností klienta a ujasnění jeho cílů. Kouč pokládá otázky klientovi, je expert na vedení rozhovoru, za výsledek nese zodpovědnost klient.

Koučování pro manažery

Toto koučování je zaměřeno na profesní rozvoj manažerů a vedoucích pracovníků. Manažeři získávají podporu a vedení od zkušených koučů, kteří jim pomáhají zdokonalit jejich vůdcovské dovednosti, strategické myšlení a schopnost řešit složité situace v pracovním prostředí.

Koučování firemních týmů

Tato forma koučování se zaměřuje na kolektivní rozvoj firemního týmu. Koučové pracují s týmem jako celkem, pomáhají zlepšit komunikaci, týmovou spolupráci a dosahování společných cílů. Cílem je posílit týmový duch a efektivitu.

Osobní koučink

Individuální forma koučování, která je zaměřena na osobní růst a rozvoj klienta. Kouč pomáhá klientovi identifikovat své cíle a potřeby a poskytuje podporu při dosahování těchto cílů. Osobní koučink může zahrnovat oblasti jako osobní rozvoj, kariérní plánování, vyvážení pracovního a osobního života a zvyšování sebevědomí.

Máte zájem o koučink?    Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a jsou aplikovány Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky Googlu.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.