1. CE-PA
 2. Gamifikace

teambuilding a hry

Milujeme hry, a proto je velmi rádi zařazujeme i do našich vzdělávacích programů. Máme zkušenosti, že využití herních prvků cílí na přirozenou potřebu člověka hrát si, dosahovat cílů, překonávat sebe, zvítězit… Účastníci našich her přirozeně přijímají změny a nové informace a pro další vzdělávání i práci na sobě jsou více motivováni.

Simulační tréninky

Věříme, že vzdělávání může být zábavné a motivující. Proto jsme vytvořili speciální produkty, které spojují svět her se světem běžné firemní praxe. Naše gamifikační řešení přináší do firemního vzdělávání nový rozměr – zaměstnanci se mohou ponořit do dobrodružství, vyřešit obtíže, spolupracovat a soutěžit, zatímco získávají klíčové dovednosti a znalosti.

KONCEPT TRÉNINKŮ

Jsou navrženy tak, aby trénovaly konkrétní dovednosti a situace, které jsou pro objednatele a cílovou skupinu v dané chvíli nejdůležitější. Bez ohledu na to, zda se jedná o řízení krizových situací, zdokonalování komunikačních schopností nebo rozvoj technických dovedností, naše tréninky pomáhají dosáhnout lepšího výkonnostního standardu. Důraz je kladen na interaktivitu, rychlou zpětnou vazbu a personalizaci.

Trénink na rozvoj manažerských dovedností

 • CRISIS – Hra zaměřená na řízení podniku v krizi
 • EVOLUTIO – Hra zaměřená na řízení podniku v době růstu

Trénink na rozvoj softových / měkkých dovedností

 • COMMUNICARE – Trénink komunikačních dovedností.
 • COOPERANTE – Úspěšný projekt začíná kvalitní spoluprací
 • COGITARE – Nový pohled na svět přináší nová řešení.
 • CREATIVITY – Kreativita tvoří z obyčejných věcí nezapomenutelné.
 • LEVITAS – Flexibilita a adaptabilita Lean v kostce je nutností k pokroku.

Trénink na rozvoj tvrdých / odborných dovedností

 • LEAN V KOSTCE – Interaktivní hra, která shrnuje principy a metody štíhlé organizace. Účastníci si zažijí celý výrobní proces a dozví se, jak eliminovat plýtvání.
 • PROJEKT V KOSTCE – Jde o simulaci, která účastníkům reálně ukáže klíčové principy, na kterých je projektové řízení založeno. Zážitek ze simulační hry pomůže pochopit nejen to, jak projektové řízení funguje, ale zejména podstatu některých problémů, se kterými se lze v praxi běžně setkat.  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a jsou aplikovány Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky Googlu.

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Vzdělávací plán pro vaši firmu?

  GPS hry

  Našli jsme moderní způsob, jak jednoduše využít technologie GPS k aktivnímu rozvoji a vzdělávání. Vytvořili jsme vlastní aplikaci, která nám umožňuje modulárním způsobem tvořit různé edukační hry. Naše řešení využívá signál z GPS satelitů k určení polohy hráče a umožňují mu interakci s virtuálním světem v reálném prostředí. Navržený program je možné využít například jako firemní teambuilding či součást adaptačního procesu. Účastník GPS hry si vystačí pouze s běžným typem chytrého telefonu.

  KONCEPT HER

  Hry jsou koncipovány jako seznam stanovišť na interaktivní mapě. Jednotlivé soupeřící týmy se snaží projít herní stanoviště podle digitální mapy tak, aby získaly více bodů, než jejich soupeři. Stanoviště jsou bodována podle obtížnosti hádanek a vzdálenosti jednotlivých míst.

  Na výběr máte buď konkrétní hru Zlínský grál, nebo Hru ušitou na míru vaší společnosti.

  ZLÍNSKÝ GRÁL

  Tato zážitková aktivita nabídne účastníkům den plný AHA efektů, hádanek, úkolů a nezapomenutelných překvapení. Hra je koncipována jako týmová, kdy tří- až čtyřčlenné skupiny poznávají zajímavá místa starého i nového Zlína. Účastníci se netradiční formou seznamují s myšlenkami baťovské filozofie a snaží se rozluštit tajemství Zlínského grálu.  Ve hře se potkává historie se současností a technologie s lidskou kreativitou a důvtipem. Účastník zažije na vlastní kůži nezapomenutelný mix inspirace, poznání a zábavy.

  VŠE NA MÍRU

  Dovedeme vytvořit zábavnou a zároveň efektivní hru, která se dokonale přizpůsobí potřebám objednatele. Hra na míru se dá využít například pro adaptační proces nováčka, nebo pro zákaznickou či rodinnou firemní akci. V naší režii je kreativní návrh obsahu i samotná realizace.

  VÝJIMEČNOST HER

  • Nachystáme příjemná překvapení v průběhu celé hry
  • Staráme se o občerstvení
  • Zajistíme zajímavosti z historie a prohlídky poutavých míst
  • Uděláte něco pro své zdraví
  • Odpočinete si a sblížíte se

  CHCETE S VAŠIMI SPOLUPRACOVNÍKY ZAŽÍT SKVĚLÝ DEN?

  Kontaktujte nás a my Vám rádi zodpovíme případné dotazy a zašleme podrobné informace o průběhu a programu celé hry.   Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a jsou aplikovány Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky Googlu.

   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

   Galerie