Menu
A+ A A-

Služby - CE-PA

  • Poradenství a vzdělávání v oblasti firemní strategie a vnitrofiremních procesů
  • Společně s klienty hledáme témata, která motivují celou firmu k inovaci či změně
  • Řízení změn a procesní zlepšování je naší specialitou

Všechny poradenské i vzdělávací aktivity u svých klientů řešíme projektově. Pracujeme systematicky a na každý projekt aplikujeme metodu postupného zlepšování.

Naším cílem je maximální propojení teorie s praxí a takový přenos znalostí, abyste je mohli co nejlépe využívat v praxi bez naší další pomoci.

Audit CE-PA

Audit

Máme 3 různé postupy, jakými prověřit vaši stávající kondici i cíle, dle kterých vaši cestu
ke změnám naplánovat.

screening ce-pa

Screening vzdělávacích potřeb

Neumíte odhalit úzká místa svého byznysu? Nechte to na nás. Vyhodnotíme klíčové oblasti fungování vaší společnosti a také jejich úrovně dle mezinárodně respektované metodiky. Najdeme veškeré slabé články a navrhneme odpovídající trasu k úspěchu....
Získáte od nás nejen plán vzdělávání, ale i návrh rozvojových aktivit a několik analýz. Díky nim vystoupáte k vrcholu rychleji.
Více...
Mystery shoppin ce-pa

Mystery shopping, Mystery calling

Nejste si jisti, jak skutečně vystupují vaši zaměstnanci vůči zákazníkům? Pomocí mystery shoppingu či callingu to zjistíte. Získáte nejen nezávislé informace o tom, jak kvalitní servis vaši lidé poskytují, ale především jaké pocity v nich v přímém kontaktu vzbuzujete....
Následně vám poskytneme srovnání s konkurencí a pomůžeme nastavit standard, jehož dodržování může být příležitostí ke zvyšování tržeb.
Více...
Game for Results ce-pa

Game for Results - hra
Eliminace plýtvání

Máte problém s vysokými náklady, které vám brání zvýšit zisk? Příčiny plýtvání vám pomůžeme odhalit tím nejzábavnějším způsobem - hrou. Pomocí metody Game For Result nastartujeme
vnitřní motivaci a skrytý potenciál vašich lidí, kteří se přirozenou cestou naučí optimalizovat procesy a eliminovat plýtvání zdroji.
Více...
Audit CE-PA

Systémové
řízení

Aby naše expedice mohla začít, musíme společně vybudovat základní tábor. A do toho se musíme pustit dvěma způsoby. A i když to vypadá, že jsou to postupy rozdílné, přesto se doplňují a vzájemně si jdou vstříc.

Správné plánování je základ…
Zrekapitulujeme si výstupy auditu, zanalyzujeme aktuální stav společnosti a společně si vytyčíme cestu k cíli. Zhodnotíme, jak dlouhá a jak členitá cesta nás čeká, určíme si tábory v podobě dílčích cílů a vše dobře naplánujeme. Pro tohle všechno se nám nejlépe osvědčil strategický workshop.

Ale bez vytrénovaného týmu to nepůjde…
Máte výrobu? Pak naše společná mise bude jistě pokračovat právě zde. Nadchneme a namotivujeme tým a společně se půjdeme podívat do výroby. Zmapujeme si tok přidané hodnoty a najdeme plýtvání. Zaměříme se na příčiny, abychom společně pochopili, kde a proč vzniká. No a pak už postupně, formou miniprojektů začneme jednotlivé oblasti řešit. Po celou dobu pak budeme v týmu udržovat víru a rozdmýchávat nadšení, že to, co děláme, má smysl a že uspějeme. Tomuto přístupu říkáme Lean Prakticky.

Máme tým, máme plán, je čas vyrazit ze základního tábora!

Při naší cestě budeme potřebovat navigátory, kteří budou hlídat, abychom z naplánované cesty nesešli. Vždy pozorně sledují mapu, vědí, kudy jsme už prošli a jaký krok nás čeká zítra. Zkrátka projektové řízení  jak má být.

I když je každá expedice jedinečná, přeci jen se najdou činnosti, které se opakují v každém táboře a je potřeba, aby fungovaly spolehlivě a přesně. K tomu využíváme procesní řízení.

Netáhneme v batohu zbytečnosti? Máme jej sbalený tak, abychom v něm vše našli? Je naše technické vybavení v kondici? A co náš tábor – je rozmístěný tak, aby bylo vše tam, kde má? Na to máme nepřebernou zásobu metod průmyslového inženýrství.

Vzdělávání CE-PA

Vzdělávání

Cesta za úspěchem je dřina, spoustu problémů potkáte vůbec poprvé. Občas bude vše záviset jen a jen na vás. Ale nebojte se, nehodíme vás do vody předtím, než bychom vás naučili plavat. K dispozici vám jsou otevřené a uzavřené vzdělávací kurzy - tedy naše Akademie nebo zcela individuální kurzy.

Akademie
Nabízí široké spektrum odborných kurzů, na které se může přihlásit kdokoliv.

Vzdělávací plán na míru
...vám připravíme od základního tábora po vrcholové foto - a to na základě důkladné analýzy. Podívejte se, jak může vypadat i váš speciální vzdělávací plán.