Menu
A+ A A-

Ve Zlíně ožívají principy úspěchu Tomáše Bati

Společnost CE-PA uvedla na trh unikátní outdorovou hru s názvem „Baťův Zlín“, která oživuje principy úspěchu Tomáše Bati.

Prostřednictvím trasy 9, 99 km napříč Zlínem se mohou účastníci setkat nejen s místy, kde Tomáš Baťa žil, pracoval a budoval, ale také se seznámí s tím, co Tomáši Baťovi fungovalo a zaručilo jeho úspěch v životě a podnikání.

Hra je určena firmám a institucím, které chtějí poznat principy úspěchu jednoho z nejvýznamnějších podnikatelů České Republiky a přenést je do svého podnikání. Pomocí hry „Baťův Zlín“ se mohou vedoucí i zaměstnanci v prostoru a v čase zamyslet nad firemními hodnotami a tématy. Hra probíhá formou závodu 3 – 5 členných týmů s využitím nejmodernější techniky. Během trasy účastníci hry řeší nezvyklé úkoly, šifry a statistiky postupu a navštěvují místa, kam se běžně nedostaneme.

„Hlavním benefitem hry pro vedení společnosti je nejen zajistit zaměstnancům zábavný den mimo pracovní prostředí a zamezit tak pracovnímu vyhoření, ale především aktivizovat jejich kreativitu a potenciál nebo efektivně předat plánované firemní změny“ uvedla Vlaďka Lukašíková, obchodní ředitelka firmy Ce-pa, která hru uvádí na trh.

Více o hře najdete na www.batuvzlin.cz.